Byart Tente
tente

ANKAMALL AVM

TENTE

bioklimatik pergole

ÖZEL KONUT

BİOKLİMATİK PERGOLE


Otomatik cam

Deligan's

OTOMATİK CAM SİSTEMİ

tente

 KAFES FIRIN - PANORA

BIOKLİMATİK PERGOLA

ÇÖZÜMLERİMİZ

tente sistemleri
bioklimatik pergola
giyotin cam

TENTE SİSTEMLER

Yapı ruhsatı gerektirmeden uygulanabilen tamamı otomatik açılır-kapanır şekilde tasarlanan, ergonomik ve fonksiyonel bir pergola sistemidir. Dört mevsim mekanı kullanma imkanı sağlar.

"tente"

BİOKLİMATİK PERGOLA

Pergola sistemlerine yeni bir enerji katan SmartRoof otel, café & restaurant, villa, alış-veriş merkezleri, teras, veranda vb. mekanların vazgeçilmez mimari ürünü olması için geliştirildi.

"bioklimatik

OTOMATİK CAM SİSTEMLERİ

VertiGlass; Türk ve İtalyan mühendislerin 3 yıllık ar-ge çalışmaları sonucu ortaya çıkmış son derece kullanışlı ve uzun ömürlü bir motorlu otomatik bir cam sistemidir.

"OTOMATİK
tente
TENTE

Yapı ruhsatı gerektirmeden uygulanabilen, tamamı otomatik açılır-kapanır şekilde tasarlanan, ergonomik ve fonksiyonel bir  sistemidir. Dört mevsim mekanı kullanma imkanı sağlar. Sistem arzu edilen alanlar için farklı boyutlarda tasarlanabilir. Otel, villa, cafe ve teraslar için pratik bir  çözümüdür.

gazebo
Gazebo

Dört ayak üzerine kurulu, yüksek kaliteli PVC membrandan imal edilen, konik şekilde bir germe sistemidir. Daha çok mekanların gölgelendirilmesi amacıyla kullanılır. Kendine özgü mimari yapılarıyla farklı alanlar için tasarlanabilir. Otel, teras, restaurant vb. mekanlar için uygun bir sistemdir.

kutulu tente
Mafsallı Tente

Pencere ve balkon gibi alanlarda iki duvar arasında kalan boşlukların kapatılması için uygun bir çözümüdür. Sistemin tam kutulu kullanma seçeneği, kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır. Gömme balkonlar ve pencere yanları için şık ve estetik bir görünüm sağlayan, ideal bir kapatma sistemidir.

pencere tentesi
Sabit Tente

İpli mekanizma ile açılıp kapanabilen, çeyrek dairesel şekilde tasarlanan dekoratif bir tente sistemidir. Mekana ve isteğe bağlı olarak uygulamaları yapılabilmektedir. Pencere, bina girişleri, garaj üstleri, mağazalar vb. alanlarda estetik bir görüntü oluşturmak amacıyla kullanılabilir.

tente güneşlik
Tente ve Güneşlikler

Tente ve güneşlik sistemleri; kolları ve kumaşı içine alabilen tamamen kapalı kutu şeklinde tasarlanmıştır. Kutu içerisine yerleştirilen fırça ile kendi kendini temizleyebilmektedir. Dış mekanların dört mevsim kullanılması amacıyla tasarlanan bir sistemdir. Konutlar, villalar ve cafeler için uygundur.

şemsiye
Şemsiyeler

Sistem gövdelerine yerleştirilen teleskobik mekanizma, şemsiyenin kolay açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Kapanma sırasında şemsiyenin altındakileri kaldırmaya gerek yoktur. Açıldığında yere yaklaştığı için eğimli güneş ışınlarına karşı daha çok koruma sağlayan sistem; bahçe, cafe ve plajlar için pratik bir çözümdür. 

REFERANSLAR
tente
tente
pargola
pergola
tente
bioklimatik pergola
tente
tente
tente
şemsiye
tente
biyoklimatik tente
oval tente
tente
pergola
raylı tente
oval tente
katlamalı tente
tente
bioklimatik pergola
biyoklimatik pergola
tente sistemleri
tente
otomatik tente
raylı tente
güneşlik
tente
stor tente
motorlu tente
tente modelleri
biyoklimatik tente
tenteler
tente sistemleri
tenteci
ankara tente
tente
tente modeli
tente modelleri
tente sistemleri
tente
telefon

ANKARA: 0312 285 39 00
İSTANBUL: 0216 456 71 87

ankara

Türkocağı Cad. No: 46/A,B
Balgat/ANKARA

mail

byart@byarttente.com
istanbul@byarttente.com

whatsapp

WhatsApp
+90 530 322 45 39

facebook
instagram
linkedin
youtube

BYART TENTE

2016

Tüm Hakları Saklıdır